Επειδή Νοιαζόμαστε

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ 2016

2016-12-04 15:30

Όσο κράτησε ήταν ωραίο.

Ο σύλλογος μας, συμμετείχε δυναμικά για μια ακόμη χρονιά, στο Χριστουγεννιάτικο παζάρι του δήμου της Κω που πραγματοποιήθηκε στις 4 Δεκ 2016. Ο σύλλογος παρουσίασε ένα πανέμορφο πάγκο με στολίδια, παραδοσιακά ποτά και εδέσματα, όλα φτιαγμένα με μεράκι από τους γονείς των παιδιών. Την παράσταση έκλεψε το ημερολόγιο των μαθητών αλλά και οι κρέπες της κυρίας Ελένης που έγιναν ανάρπαστες. Δυστυχώς η βροχή δεν μας άφησε να το απολαύσουμε όσο θα θέλαμε αλλά δεν πειράζει.

Ευχαριστούμε όλους εσάς που μας τιμήσατε σήμερα αγοράζοντας τα προϊόντα μας, τους γονείς που προσέφεραν τις δημιουργίες τους αλλά και τους χορηγούς του ημερολογίου μας. Τέλος ένα μεγάλο ευχαριστώ από εμάς τα μέλη του Δ.Σ. στα παιδιά του 15μελούς για την πολύτιμη βοήθεια τους.

Καλές γιορτές σε όλους με ειρήνη, υγεία και ευτυχία.

Πίσω